Kontakt oss

Lindland Maskin as
Åsanveien 41
4580 Lyngdal

Åpningstider kontor:

08-15-30, mandag-fredag

 

 

 

Åpningstider i våre pukkverk:

Akersmyr 07-15, mandag-fredag

Loga etter avtale. Ta kontakt med Atle Nuland på tlf 99 58 87 06

 

 

Tlf: +47 38 34 04 30

Ansatte

Sigve Lindland Daglig leder

sigve@lindland-maskin.no

+47 90 61 11 33

Sven Inge Bjelland Prosjektleder/kalkulatør

sven-inge@lindland-maskin.no

+47 97 48 59 44

Roar Lindland Prosjektleder/daglig leder Lindland Pukk as

roar@lindland-maskin.no

+47 91 38 02 36

Jan Lindland Anleggsleder

jan@lindland-maskin.no

+47 90 86 31 53

Glenn Iversen Anleggsleder

glenn@lindland-maskin.no

+47 90 10 06 71

Erik Røksland Anleggsleder

erik@lindland-maskin.no

+47 97 57 04 06

Ludvig Sådland Anleggsleder

ludvig@lindland-maskin.no

+47 99 37 30 54

Johnny Egeland Anleggsleder

johnny@lindland-maskin.no

+47 48 22 14 50

Morten Tjørve Landmåler

morten@lindland-maskin.no

+47 95 80 48 19

Erik Ruud Landmåler

erik.ruud@lindland-maskin.no

+47 91 19 09 50

Rigmor Espeland Økonomisjef

rigmor@lindland-maskin.no

+47 95 04 25 39

Synnøve Sådland Kontormedarbeider

synnove@lindland-maskin.no

+47 99 32 32 23

Connie Lindland Kontormedarbeider

connie@lindland-maskin.no

+47 99 46 99 28

Lisbeth B. Tønnessen Kontormedarbeider

lisbeth@lindland-maskin.no

+47 48 84 89 85

Bjørn Ivar Nilsen Verkstedsansvarlig

bjornivar@lindland-maskin.no

+47 99 59 95 50

Åsmund Aune Ansvar for lastebilene

asmund@lindland-maskin.no

+47 48 02 46 45

Kim Andre Høydal Sprengingsansvarlig

+47 97 74 22 75